Kancelaria

Kancelaria

Kancelaria Adwokacka Adwokat Jarosław Pęciak to nowoczesna i profesjonalna kancelaria specjalizująca się w prowadzeniu sporów sądowych, a także w doradztwie prawnym we wszystkich aspektach dotyczących działalności gospodarczej. Kancelaria stawia sobie za cel otwarcie na potrzeby każdego Klienta, przy jednoczesnym zapewnieniu rzetelnej i fachowej pomocy w rozwiązywaniu problemów prawnych zarówno podmiotów gospodarczych jak i osób fizycznych.

Każda powierzona Kancelarii sprawa jest traktowana w sposób indywidualny, a zaproponowane rozwiązania są zawsze dostosowane do potrzeb i oczekiwań Klienta. Wykorzystując bogate doświadczenie, Kancelaria zajmuje się kompleksową obsługą firm oraz bieżącą pomocą prawną na rzecz osób fizycznych m. in. w zakresie prawa cywilnego, prawa handlowego, prawa mieszkaniowego oraz obrotu nieruchomościami, prawa administracyjnego, prawa pracy, prawa budowlanego, a także sporów i postępowań sądowych. Korzystając z uprawnień przypisanych adwokatom, Kancelaria świadczy także pomoc prawną w zakresie prawa karnego, w tym w procesach karnych.

Dla Kancelarii niezwykle ważny jest kontakt z Klientem, a przede wszystkim przekazywanie Mocodawcy w sposób zrozumiały i na bieżąco wszystkich informacji dotyczących Jego aktualnej sytuacji prawno-procesowej. Szanując czas Klientów staramy się zapewnić możliwie szybki i bezpośredni kontakt osobisty, telefoniczny lub e-mailowy. Relacje Klienta z Kancelarią opieramy na wzajemnym zaufaniu, hołdując zasadom etyki zawodowej oraz strzegąc tajemnicy adwokackiej.

W celu zapewnienia Klientom obsługi prawnej na najwyższym poziomie, Kancelaria na stałe współpracuje z pracownikami naukowymi, Komornikami oraz Notariuszami, a także z wybranymi adwokatami i radcami prawnymi na terenie całego kraju.